Ta strona używa plików cookie. Informacja o plikach cookie.

Ta strona wykorzystuje cookies. Cookies są to małe pliki tekstowe, które są umieszczone na komputerze, aby pomóc stronie zapewnić lepsze działanie dla użytkownika. Generalnie, ciasteczka są używane do zachowania preferencji użytkownika, informacji takich jak koszyki w sklepach internetowych, udział w ankietach internetowych, przechowywanie haseł, zapisywanie preferencji odbiorcy strony, ale mogą zapewnić anonimowe śledzenie danych do
aplikacji firm trzecich, takich jak Google Analytics. Z reguły używanie plików cookie będzie lepsze dla użytkownika. Jednakże, może wolisz, aby wyłączyć cookies na tej stronie i na innych. Najbardziej skutecznym sposobem na to jest, aby wyłączyć cookies w swojej przeglądarce. Proponujemy sprawdzenie w sekcji pomocy przeglądarki którą używasz jak to zrobić.

Ciekawa strona na ten temat:

http://wszystkoociasteczkach.pl/

Zgodnie z naszą polityką prywatności nie zbieramy żadnych informacji o twoim komputerze oraz jego zawartości.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starym Targu, ul. Główna 20, 82-410 Stary Targ, tel. 552776281